0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Persian Gulf Pro League
Esteghlal Tehran
۰
۰
Aluminium Arak
Finished
۲۱:۱۵
Tractor Sazi FC
۰
۰
Perspolis Teheran
Abandoned
۱۹:۰۰
Sepahan
۳
۰
Padideh Shahr Khodrou Mashhad
Finished
۲۰:۰۰
Paykan
۱
۲
Foolad Khuzestan FC
Finished
۱۸:۳۰
Fajr-Sepasi
۰
۱
Zob Ahan
Finished
۲۰:۰۰
Gol Gohar
۲
۰
Naft Masjed Soleyman
Finished
۲۰:۰۰
Sanat Naft
۰
۲
Mes Rafsanjan
Finished
۲۱:۰۰
  England Premier League
Chelsea
-
-
Leicester City
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Everton
۰
۰
Crystal Palace FC
inprogress
۲۳:۱۵
Aston Villa
-
-
Burnley FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Germany Bundesliga
Hertha BSC Berlin
۰
۰
Hamburger SV
inprogress
۲۳:۰۰
  Netherlands Eredivisie
FC Utrecht
-
-
SBV Vitesse
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
SC Heerenveen
۳
۲
AZ Alkmaar
Finished
۲۱:۱۵
  Japan J3 League
SC Sagamihara
۰
۰
Yokohama S.C.C
Finished
۱۴:۳۰
  Switzerland Super League
FC Luzern
۱
۲
BSC Young Boys Bern
inprogress
۲۳:۰۰
Servette Geneve FC
۰
۰
FC Basel
inprogress
۲۳:۰۰
FC Lugano
۱
۱
FC Zurich
inprogress
۲۳:۰۰
Grasshopper Club Zurich
۱
۰
FC St. Gallen
inprogress
۲۳:۰۰
Lausanne-Sports
۰
۰
FC Sion Sitten
inprogress
۲۳:۰۰
  United States MLS
Philadelphia Union
۰
۰
Inter Miami CF
Finished
۰۴:۰۰
New York Red Bull
۳
۳
Chicago Fire
Finished
۰۴:۰۰
San Jose Earthquakes
۳
۲
Portland Timbers
Finished
۰۷:۰۰
Los Angeles FC
۱
۲
Austin FC
Finished
۰۷:۰۰
Nashville SC
۲
۱
Montreal Impact
Finished
۰۵:۰۰
Vancouver Whitecaps
۲
۱
FC Dallas
Finished
۰۶:۳۰
D.C. United (Washington)
۰
۲
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۰
۱
Seattle Sounders
Finished
۰۵:۰۰
Minnesota United
۱
۱
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۴:۳۰
Sporting Kansas City
۲
۱
Colorado Rapids
Finished
۰۵:۰۰
FC Cincinnati
۰
۰
Toronto FC
Cancelled
۰۴:۰۰
  Saudi Arabia King Cup
Al Feiha
۰
۰
Al Hilal Riyadh
inprogress
۲۲:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group A
Palmeiras
۱
۰
Emelec Guayaquil
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Tachira FC
۳
۰
Independiente Petrolero
Finished
۰۴:۳۰
  Asia Southeast Asian Games U23
Vietnam U23
۱
۰
Malaysia U23
Finished
۱۶:۳۰
Thailand U23
۱
۰
Indonesia U23
Finished
۱۳:۳۰
  Algeria U21 League 1
MO Bejaia U21
۱
۲
IRB Ouargla U21
Finished
۱۴:۳۰
USM Alger U21
۳
۰
CS Constantine U21
Finished
۱۹:۳۰
US Biskra U21
۲
۲
Paradou AC U21
Finished
۱۲:۳۰
NA Hussein Dey U21
۰
۰
RC Relizane U21
inprogress
۱۴:۳۰
MCB Oued Sly U21
۳
۱
JSM Tiaret U21
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Serie C
Campinense Clube
۰
۰
Ypiranga RS
Finished
۰۱:۳۰
Vitoria BA
۰
۱
Botafogo PB
Finished
۰۴:۰۰
  Bulgaria A PFG
PFC Slavia Sofia
۱
۱
PFC Levski Sofia
inprogress
۲۱:۴۵
PFC CSKA Sofia
۰
۰
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۹:۳۰
  Tanzania Premier League
KMC FC
۳
۰
Mbeya City
Finished
۱۷:۳۰
  Bangladesh Championship League
Nofel Sporting Club
۱
۱
Farashganj SC
Finished
۱۴:۳۰
Fortis Limited
۰
۰
Fakirapool Young Mens Club
Finished
۱۶:۴۵
  Mongolia Premier League
Ulaanbaatar City FC
۲
۰
Tuv Buganuud
Finished
۱۵:۳۰
Athletic 220
۰
۱
Deren
Finished
۱۲:۳۰
  Denmark 1st Division
Hobro
۲
۰
Vendsyssel FF
Finished
۲۱:۰۰
Koge
۲
۰
Jammerbugt FC.
Finished
۲۱:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group D
Ayacucho FC
۰
۲
Everton Vina del Mar
Finished
۰۲:۴۵
  Jordan Jordan League
Al Jazeera
۳
۲
AL Sareeh
Finished
۱۹:۰۰
Moghayer Al Sarhan
۰
۰
Al Hussein
inprogress
۲۱:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group B
Racing Club
۱
۰
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۵:۰۰
Club Atletico River Plate
۱
۲
Cuiaba
Finished
۰۲:۴۵
  Egypt Division 2
Al Olympi
۰
۰
El Mansoura
Finished
۱۸:۳۰
Baladiyet El Mahallah
۰
۱
Abu Qir Semad FC
Finished
۱۸:۳۰
Pioneers FC
۲
۰
Haras El Hodood
Finished
۱۸:۳۰
El Hammam
۲
۲
Ala'Ab Damanhour
Finished
۱۸:۳۰
Al Masry Salloum FC
۱
۲
Sed Elmahla
Finished
۱۸:۳۰
EL Raja Marsa Matrouh
۰
۸
Al Magd
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 4. Deild
Lettir
۱
۴
IB Uppsveitir
Finished
۰۰:۳۰
KFR Hvolsvoellur
۳
۳
Golfklubbur Grindavikur
Finished
۰۰:۳۰
Berserkir
۴
۱
KB Breidholt
Finished
۰۰:۳۰
Kria
۱
۱۰
Hviti Riddarinn
Finished
۰۰:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
3 de Febrero
۰
۱
Guarani de Trinidad
inprogress
۱۸:۳۰
Atyra FC
-
-
Sportivo Luqueno
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club General Martin Ledesma
۰
۰
Pastoreo FC
Finished
۱۸:۳۰
  England League 2
Port Vale
۱
۰
Swindon Town
inprogress
۲۳:۱۵
  South America Copa Libertadores, Group C
Club Nacional de Montevideo
۲
۳
Velez Sarsfield
Finished
۰۲:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group E
LDU Quito
۲
۲
Defensa y Justicia
Finished
۰۵:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group D
Deportes Tolima
۲
۲
America Mg
Finished
۰۴:۳۰
  Romania Romanian Cup
Sepsi Sfantu Gheorghe
۲
۰
SC FC Voluntari SA
inprogress
۲۲:۰۰
  Serbia Super Liga
FK Radnik Surdulica
۳
۰
FK Kolubara
Finished
۱۸:۳۰
FK Cukaricki Stankom
۰
۰
Napredak Krusevac
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Veikkausliiga
VPS Vaasan Palloseura
۱
۲
FC Inter Turku
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Superettan
Osters IF Vaxjo
۱
۴
Halmstads BK
inprogress
۲۱:۳۰
AFC Eskilstuna
۱
۲
Norrby IF
Finished
۲۱:۳۰
IK Brage Borlange
۰
۰
Dalkurd FF
Finished
۲۱:۳۰
IF Brommapojkarna
۴
۱
Ostersunds FK
Finished
۲۱:۳۰
  Ireland Premier Division
UCD
۰
۱
Shamrock Rovers FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Argentina Reserve League
CA Ituzaingo Reserves
۱
۰
Villa San Carlos Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Deportivo Moron Reserves
۱
۲
Temperley Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Club Comunicaciones Reserves
۰
۰
Talleres Remedios Reserves
inprogress
۲۳:۰۰
Deportivo Espanol Reserves
۰
۰
Victoriano Arenas Reserves
inprogress
۲۳:۰۰
Defensores de Belgrano Reserves
۱
۵
Atlanta Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA San Miguel Reserves
۱
۰
CS Dock Sud Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Los Andes Reserves
۱
۰
Defensores Unidos Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Canuelas FC Reserves
۲
۰
Deportivo Merlo Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Quilmes Reserves
۱
۰
Deportivo Riestra Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
JJ Urquiza Reserves
۰
۰
CA Colegiales Reserves
inprogress
۲۳:۰۰
CA San Miguel Reserves
۱
۰
CS Dock Sud Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group G
Colon de Santa Fe
۲
۱
Olimpia Asuncion
Finished
۰۴:۳۰
  Israel Youth League
FC Nesher U19
۴
۲
Sektzia Nes Tziona FC U19
Finished
۱۸:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
CA Santo Domingo
۱
۰
Imbabura Sporting Club
Finished
۰۰:۳۰
Guayaquil SC
۲
۰
Manta FC
Finished
۰۴:۳۰
Libertad FC
۴
۲
America de Quito
Finished
۰۵:۰۰
  India Chennai Senior Division
Viva Chennai
۲
۱
AGORC Chennai
Finished
۱۵:۰۰
Swaraj
۲
۱
RBI
Finished
۱۳:۰۰
  Estonia Esiliiga
FCI Levadia Tallinn II
۱
۱
JK Tulevik Viljandi
Finished
۲۰:۳۰
JK Nomme United
۱
۱
Pärnu JK
Finished
۲۰:۳۰
Harju Jalgpallikool
۵
۰
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۹:۳۰
Viimsi JK
۵
۰
Ida-Virumaa FC Alliance
Finished
۲۰:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Cup
FK Sarajevo
۰
۰
FK Velez Mostar
inprogress
۲۱:۳۰
  Mexico Liga de Ascenso
CF Atlante
۰
۱
Atletico Morelia
Finished
۰۴:۳۰
  Finland Kolmonen
NouLa
۲
۱
JaPS II
Finished
۲۱:۳۰
Töölön Taisto
۲
۰
HIFK II
inprogress
۲۱:۴۵
LePa
۰
۷
FC Espoo
inprogress
۲۱:۳۵
MPS
۳
۰
PuiU Helsinki
inprogress
۲۲:۱۰
Nykarleby IK
۳
۰
Norrvalla FF
Finished
۲۰:۳۰
NouLa
۲
۱
JaPS/47
Finished
۲۱:۳۰
  Israel Division 1 Women
AS Tel Aviv University (W)
۲
۰
FC Ramat Hasharon (W)
Finished
۲۱:۳۰
Hapoel Beer Sheva (W)
۳
۱
Hapoel Marmorek (W)
inprogress
۲۱:۴۰
Maccabi Kishronot Hadera (W)
۶
۱
Bnot Netanya (W)
Finished
۱۸:۴۵
Kiryat Gat SC (W)
۵
۱
Hapoel Raanana (W)
inprogress
۲۱:۴۰
  United States NWSL
Portland Thorns (W)
۱
۱
Washington Spirit (W)
Finished
۰۶:۳۰
Racing Louisville FC (W)
۱
۰
San Diego Wave (W)
Finished
۰۴:۰۰
North Carolina (W)
۱
۲
Orlando Pride SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Norway NM Cup
Lorenskog IF
۱
۲
Kongsvinger IL
Finished
۲۰:۳۰
IF Fram Larvik
۰
۰
Oern-Horten
inprogress
۲۰:۳۰
SK Sprint-Jeloy
۲
۳
Moss
Finished
۲۰:۳۰
Floya
۱
۲
Skjervoy
Finished
۲۱:۰۰
Byåsen Toppfotball
۱
۰
Kolstad
Finished
۲۰:۳۰
FC Lyn Oslo
۲
۳
Stabaek
Finished
۲۰:۳۰
Gneist
۱
۳
Sotra Sportsklubb
Finished
۲۰:۳۰
Flint
۲
۱
FK Eik Tonsberg
Finished
۲۰:۳۰
Froya
۲
۳
Fana IL Nesttun
Finished
۲۰:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۰
۶
Flekkeroy IL
Finished
۲۰:۳۰
Oppsal
۰
۴
Skeid Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Spjelkavik
۰
۴
Brattvag
Finished
۲۰:۳۰
IL Brodd
۰
۲
Bryne FK
Finished
۲۰:۳۰
Dahle
۱
۸
Ranheim Trondheim
Finished
۲۰:۳۰
Gjelleraasen
۳
۴
Kjelsas Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Rosseland
۱
۶
Viking Stavanger
Finished
۲۰:۳۰
Ostsiden IL
۰
۷
Sarpsborg 08
Finished
۲۱:۱۵
Melhus IL
۱
۳
Strindheim IL
Finished
۲۰:۳۰
Tiller IL
۰
۲
Nardo FK Trondheim
Finished
۲۰:۳۰
Vardeneset
۱
۴
Sandnes Ulf
Finished
۲۰:۳۰
Follo Fotball Ski
۰
۱
Grorud
Finished
۲۰:۳۰
Bjarg
۲
۱
FK Fyllingsdalen
Finished
۲۰:۳۰
Gamle Oslo
۰
۳
KFUM Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Furnes
۰
۷
Ham-Kam
Finished
۲۰:۳۰
Djerv 1919
۱
۳
Vard Haugesund
Finished
۲۰:۳۰
Elverum
۲
۱
Ottestad
Finished
۲۰:۳۰
Assiden
۱
۲
Notodden FK
Finished
۲۰:۳۰
Randesund
۰
۶
IK Start Kristiansand
Finished
۲۰:۳۰
Express
۰
۷
Jerv
Finished
۲۱:۰۰
Fjøra
۰
۳
Aalesunds FK
Finished
۲۰:۳۰
Kolbu K/K
۱
۵
Valerenga IF Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Hei
۱
۶
Odds Ballklubb
Finished
۲۰:۳۰
Sola
۱
۳
Egersund IK
Finished
۲۰:۳۰
Askollen
۲
۶
Mjondalen IF
Finished
۲۰:۳۰
Floro SK
۰
۵
Sogndal IL
Finished
۲۰:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Guastatoya
۱
۱
CSD Municipal
inprogress
۲۱:۳۰
  United States NPSL
Pensacola
۳
۲
Florida Roots
Finished
۰۵:۰۰
Fort Worth Vaqueros FC
۰
۱
Irving City
Finished
۰۵:۰۰
OKC 1889 FC
۲
۰
Reign FK
Finished
۰۴:۳۰
  El Salvador Primera Division
CD Platense Zacatecoluca
۱
۰
Alianza FC
Finished
۰۱:۰۰
AD Isidro Metapan
۱
۲
CD Aguila
Finished
۰۶:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group B
Atletico Paranaense
۲
۰
Libertad Asuncion
Finished
۰۲:۳۰
  Benin Ligue 1
Upi Onm
۱
۱
Dragons
Finished
۱۹:۳۰
  United States USL League Two
West Chester United
۱
۳
Reading United AC
Finished
۰۴:۰۰
Charlotte Independence II
۰
۰
North Carolina II
Finished
۰۳:۳۰
Houston FC
۰
۱
Corpus Christi FC
Finished
۰۴:۳۰
Tampa Bay United
۰
۱
The Villages
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
CRB Clube de Regatas Brasil
۱
۰
Londrina EC
Finished
۰۵:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group F
Alianza Lima
۰
۲
Fortaleza EC
Finished
۰۶:۳۰
  Poland III Liga
MKS Kutno
۲
۳
Unia Skierniewice
Finished
۱۹:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
Rigas Futbola Skola
۳
۰
Tukums 2000
Finished
۲۱:۳۰
FK Liepaja
۱
۰
FS Metta/Lu
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Breidablik (W)
۰
۰
IBV Vestmannaeyjar (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Valur Reykjavik (W)
۶
۱
KR Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۴۵
  Mexico LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۳
۰
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۶:۳۰
  Nigeria Premier League Women
Naija Ratels (W)
۰
۲
Rivers Angels (W)
Finished
۱۵:۳۰
Bayelsa Queens FC (W)
۲
۱
Edo Queens (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Tartu JK Welco
۲
۲
FC Tallinn
Finished
۲۰:۳۰
Tartu JK Tammeka II
۳
۰
Tartu Kalev
Finished
۱۹:۳۰
Raplamaa JK
۱
۰
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۲۰:۳۰
Nomme Kalju II
۰
۳
Tallinna JK Legion II
Finished
۲۰:۳۰
  Armenia First League
Ararat Armenia II
۰
۲
Lernayin Artsakh FC
Finished
۱۶:۳۰
Pyunik 2
۶
۰
Gandzasar Kapan
Finished
۱۶:۳۰
FC Alashkert 2
۰
۰
BKMA Yerevan II
inprogress
۱۶:۳۰
Urartu Banants 2
۱
۳
FC Shirak
Finished
۱۶:۳۰
  Mali Premiere Division
Stade Malien
۰
۱
Police
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland 1. Deild
Fylkir Reykjavik
-
-
Fjolnir Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Grotta
-
-
HK Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  United States USL Championship
Memphis 901 FC
۵
۰
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۴:۳۰
Birmingham Legion FC
۰
۰
Las Vegas Lights
Finished
۰۴:۳۰
Miami FC
۱
۱
Detroit City FC
Finished
۰۳:۳۰
El Paso Locomotive FC
۱
۰
Sacramento Republic FC
Finished
۰۵:۳۰
  Poland IV Liga
Kujawianka Izbica Kujawska
۴
۰
Lech Rypin
Finished
۲۰:۳۰
  Mauritania Division 1
AS Douanes
۰
۰
ACS Ksar
inprogress
۲۲:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
La Nucia U19
۲
۱
Alboraya U19
inprogress
۲۲:۰۰
  El Salvador Reserves League
Santa Tecla Reserves
۱
۱
CD Aguila Reserves
Finished
۰۴:۱۵
Luis Angel Firpo Reserves
۱
۱
AD Isidro Metapan Reserves
inprogress
۲۲:۳۲
  Germany Oberliga Westfalen
SpVgg Vreden 1921
۲
۰
Holzwickeder SC
inprogress
۲۲:۰۰
  Republic of Korea K-League Women
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
۱
۰
Sejong (W)
Finished
۱۳:۳۰
Seoul City (W)
۱
۰
Changnyeong FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Gyeongju H&N Power (W)
۰
۲
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
Finished
۱۳:۳۰
Boeun Sangmu (W)
۱
۳
Suwon FMC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Costa Rica Primera Division Women
Dimas Escazu (W)
۱
۰
Municipal Pococi (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Independiente Medellin (W)
۰
۰
Deportivo Pereira (W)
Finished
۰۴:۳۰
Independiente Santa Fe (W)
۴
۰
Llaneros (W)
Finished
۰۵:۳۰
America de Cali (W)
۲
۰
Junior (W)
Finished
۰۳:۱۵
  Serbia U19 League
IMT Novi Beograd U19
۲
۲
Mava abac U19
Finished
۱۲:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group C
Santos FC Sao Paulo
۱
۰
Union La Calera
Finished
۰۵:۰۰
  Turkey League 2 Women
Gazikentspor (W)
۰
۱
Hatayspor (W)
Finished
۱۶:۳۰
Pendik Camlikspor (W)
۳
۰
7 Eylul Genclikspor (W)
Finished
۱۶:۳۰
Kahramanmaras Anadolu (W)
۰
۱
Erzincan Gencler Gucu Spor (W)
Finished
۱۳:۳۰
Bursa Soganlispor (W)
۱
۲
Kemer FK (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Mexico Liga TDP
Tecos II
۱
۰
Cimarrones de Sonora II
Finished
۱۹:۳۰
  Slovakia 3. Liga
SK Bernolakovo
۴
۱
FK Dunajska Luzna
Finished
۲۰:۰۰
  Uruguay Reserve League
CA Rentistas Reserves
۲
۰
Boston River Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Liverpool Montevideo Reserves
۳
۰
Plaza Colonia Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Rwanda Rwanda Cup
AP Rwandaise FC
۲
۱
Rayon Sports FC
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
SFC Opava
۰
۱
Bohemians 1905
Finished
۱۹:۳۰
FK Teplice
۳
۰
FC Graffin Vlasim
Finished
۱۹:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Championship Group
Ben Guerdane
۰
۳
Esperance Sportive de Tunis
Finished
۱۹:۳۰
  Romania Romanian Cup U19
FC Csikszereda Miercurea Ciuc U19
۱
۰
Sepsi Sfantu Gheorghe U19
Finished
۱۷:۰۰
  India Delhi Senior Division
Glorious
۰
۲
Paschim Heroes
Finished
۱۵:۴۵
Bangadarshan
۳
۰
Ajmal
Finished
۱۳:۳۰
  Australia FFA Cup
Blacktown Spartans
۵
۰
Castle Hilll RSL Rockets
Finished
۱۳:۳۰
  United States USL League One
Charlotte Independence
۱
۲
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۴:۰۰
  Mexico U20 League
Tigres U20
۰
۲
Club America U20
Finished
۰۴:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Racing Club Aruba
۳
۲
SV La Fama
Finished
۰۴:۳۰
  Ghana Premier League
Ashanti Gold
۰
۰
Asante Kotoko
Cancelled
۱۹:۳۰
  Germany Verbandsliga
TSV Steinbach II
۲
۱
FV Biebrich 02
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Landesliga
SGE Bedburg-Hau
۳
۰
VfL Rhede
inprogress
۲۲:۳۰
  Norway U19 Elite League
Lillehammer U19
۲
۰
Lyn U19
inprogress
۲۲:۴۵
Kongsvinger U19
۰
۰
Sarpsborg 08 U19
inprogress
۲۲:۳۰
Asker U19
۰
۰
Oppsal IF U19
inprogress
۲۲:۴۵
  Russia FNL 2, Group 4
FK Ural-2
۲
۰
Novosibirsk FK
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
San Jose U19
۲
۰
Acodetti U19
inprogress
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید